Kategorie: PARTY PROGRAM / Programme

LATINO PARTY

LATINO PARTY

22. a 23. september 2017 víkend

TEQUILA PARTY

Penová party Harley pub Bratislava

Víkendové party Harley Saloon Bratislava

Pre každého kto sa rád nechá strhnúť do víru latinsko-amerického temperamentu, hudby a bujarej zábavy - tak pre toho je táto MUSIC PARTY a

 

Tequila José Cuervo v AKCII 3+1 ZDARMA


 

Víkendové party Harley pub Bratislava

Poker v Harley pube Bratislava

Latino party sa asi nemôže obísť bez Latin Music, kde hlavné žánre sú neodškriepiteľne Latin rock alebo tiež Rock en Español a samozrejme Latin pop - po španielsky pop latino. Oba sú charakteristické tým, že hudobné linky sú výrazne obohatené rôznymi inštrumentmi z oblasti perkusií, alebo sú miešané s rôznymi variantmi latinsko-amerických alebo iberských rytmov ako salsa, samba, cumbia, norteña, merengue, banda, tex-mex, flamenco, tango, reggaeton, vallenato a reggae.

Za hlavných predstaviteľov týchto žánrov sú považovaný hlavne Ritchie Valensa, Julio Iglesias, Gloria Estefan, Carlos Santana, Ricky Martin, Shakira a Juanes.

Veľa svetových spevákov má v svojom repertoári zopár latino hitov bez toho, aby boli hispánskeho pôvodu. Napríklad Madonnina pieseň "La Isla Bonita", pieseň "Spice up Your Life" od Spice Girls, pieseň "I Wanna", "Mi Chico Latino" speváčky Geri Halliwell alebo skladba "Dov'è L'Amore" speváčky Cher.

Niektorí umelci zvyčajne zahŕňajú latino remixy do ich vlastných singlov, ako napríklad Mariah Carey, Whitney Houston a pod.


latino party harley pub bratislava

print Formát pre tlač

Komentáre rss


Neboli pridané žiadne komentáre.Kožená bunda Harley-Davidson Bratislava

Obedové menu za 3,6€ Harley klub Bratislava Vrakuňa

Pánsky a dámsky striptíz Harley Davidson pub Bratislava

FOTOALBUM HARLEY SALOON®

Fotogaléria Harley Saloon BratislavaCopyright (c) 2002 - 2013 HARLEY SALOON® | www.harley.sk | All rights reserved. | Slovenské modelky - BestPhoto.sk